Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 “Noteikumi par distances līgumu”nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam.

Nododot atpakaļ preci, tai jābūt nelietotai un ar ražotāja oriģinālajām birkām. Saskaņā ar PTAL 12.panta 6. daļu, Pircējs ir atbildīgs par atgrieztās preces saglabāšanu tādā pat stāvoklī kā tā tika saņemta. Precēm jābūt nelietotām, bez tabakas, parfīma vai citām smaržām, bez traipiem.

Preces netiek pieņemtas atpakaļ šādos gadijumos:

  • Prece ir lietota.
  • Prece ir bez orģinālajām birkām un iepakojuma.
  • Ja defekts radies, izmantojot preci tādiem mērķiem, kam tā nav paredzēta
  • Ja defekts radies ķīmisku vielu vai mehāniskas iedarbības rezultātā
  • Prece bijusi pakļauta remontam

Zeķes, zeķubikses un veļu atpakaļ nepieņemam higiēnas apsvēruma dēļ!

Nepieciešamības gadījumā, Pircējs sazinās ar internetveikalu – 27315839 vai [email protected] .

Prece kopā ar aizpildītu preču atteikuma veidlapu   Atteikuma VEIDLAPA(ODT)  (JPG)  jānosūta mums ar Omnivas starpniecību uz Marijas iela 16 – 211, Rīga, LV-1011 izvēloties opciju PAKOMĀS – KURJERS. Ceļa izdevumus par atgrieztu preci sedz Pircējs. Nauda par atgrieztu preci tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā (ja prece neatbilst līguma noteikumiem), skaitot no preces saņemšanas brīža.

Atgriezto preci kopā ar Atteikuma veidlapu var arī nogādāt klātienē – Rīgā, Marijas ielā 16-211,  Upīšu pasāžā.

INFORMĀCIJAI: Par atgrieztajām precēm tiks veikta naudas atgriešana. Ja vēlaties saņemt preci citā izmērā , nepieciešams izveidot jaunu pasūtījumu!

Klients uzņemas pilnu atbildību veicot preces atgriešanu. Ja klients ir nepareizi veicis preces atgriešanu, klients pats sedz radušos izdevumus pilnā apmērām.

 

Gadījumos, kad tiek atgriezta prece, kam ir konstatēts ražošanas brāķis, vai SIA “CILINA” vainas dēļ klientam nosūtīta neatbilstoša izmēra vai modeļa prece, SIA “CILINA” kompensē klientam izdevumus par preci un preces atgriešanas izdevumus 100% apmērā.

Preču atgriešanas adrese, sūtot caur Omnivu: SIA CILINA, Rīga, Marijas iela 16 – 211, LV-1011 izvēloties pakalpojumu PAKOMĀTS – KURJERS. LŪGUMS NESŪTĪT PRECI ATPAKĻ UZ ADRESEI TUVĀKAJIEM PAKOMĀTIEM, JO TAD SŪTIJUMS JUMS ATGRIEZĪSIES ATPAKAĻ. , 27315839, e-pasts: [email protected]

Izveidojot adrešu karti ”Mana Omniva” lapā, izmantot kodu : siluetsatgriesana24. Pakomātā izvēlaties sūtīšanu ar iepriekš sagatavotu adrešu karti! 

Siluets nodrošina BEZMAKSAS piegādi pasūtījumiem virs € 60.00 visā Latvijas teritorijā. Ja tiek atgriezta vairāk kā puse vai visas no pasūtītajām precēm, Siluets patur tiesības ieturēt izmaksas par pasta/Omniva/DPD izdevumiem € 3.50/€ 2.00 /€ 2.00 apmērā.

Preces krāsas tonis var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.