Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 “Noteikumi par distances līgumu”nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam.

Nododot atpakaļ preci, tai jābūt nelietotai un ar ražotāja oriģinālajām birkām. Saskaņā ar PTAL 12.panta 6. daļu, Pircējs ir atbildīgs par atgrieztās preces saglabāšanu tādā pat stāvoklī kā tā tika saņemta. Precēm jābūt nelietotām, bez tabakas, parfīma vai citām smaržām, bez traipiem (kosmētikas, sviedru u.c.). 

Preces netiek pieņemtas atpakaļ šādos gadijumos:

  • Prece ir lietota.
  • Prece ir bez orģinālajām birkām un iepakojuma.
  • Ja defekts radies, izmantojot preci tādiem mērķiem, kam tā nav paredzēta
  • Ja defekts radies ķīmisku vielu vai mehāniskas iedarbības rezultātā
  • Prece bijusi pakļauta remontam

Zeķes, zeķubikses un veļu atpakaļ nepieņemam higiēnas apsvēruma dēļ!

Nepieciešamības gadījumā, Pircējs sazinās ar internetveikalu. Prece kopā ar aizpildītu preču atgriešanas veidlapu AtteikumaVeidlapa jānosūta mums uz Rīgas, Leļļu teātra pakomātu. Ceļa izdevumus par atgrieztu preci sedz Pircējs. Nauda par atgrieztu preci tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā 30 (trīsdesmit) kalendāra dienu laikā (ja prece neatbilst līguma noteikumiem), skaitot no preces saņemšanas brīža.

Preču apmaiņa: Ja Jums kāda no pasūtītajām precēm nederēja, Jūs to varat apmainīt pret citu izmēru, ja tāds ir pieejams vai arī pret citu preci. Šajā gadījumā preču atgriešanas veidlapā jānorāda preces kods un izmērs pret ko vēlaties samainīt nederējušo preci.

Pirms preču apmaiņas, lūdzam mūs informēt pa tel. +371 27315839 pret kuru preci vēlaties veikt apmaiņu, lai mēs konkrēto preci rezervētu priekš Jums!

Lai mēs varētu nosūtīt maiņas preci, Jums ir jāapmaksā Omnivas piegādes izdevumi- 2.10€ , jo piegādes izdevumi nav iekļauti preces cenā.

 

Gadījumos, kad tiek atgriezta prece, kam ir konstatēts ražošanas brāķis, vai SIA CILINAS vainas dēļ klientam nosūtīta neatbilstoša izmēra vai modeļa prece, SIA CILINA  kompensē klientam izdevumus par preci un preces atgriešanas izdevumus 100% apmērā.

Preču atgriešanas adrese, sūtot caur Omnivu: SIA CILINA, Rīga, Leļļu teātris, Elizabetes iela 81, LV-1050, 27315839

Siluets nodrošina BEZMAKSAS piegādi pasūtījumiem virs € 70.00 visā Latvijas teritorijā, kā arī BEZMAKSAS piegādi uz Omniva pakomātiem pasūtījumiem virs € 70.00. Ja tiek atgriezta vairāk kā puse vai visas no pasūtītajām precēm, Siluets patur tiesības ieturēt izmaksas par pasta/Omniva/DPD izdevumiem € 3.50/€ 2.10 /€ 2.00 apmērā.

Preces krāsas tonis var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.